Strona: Rzeszów University of Technology Students Awards / Wydział Chemiczny

Rzeszów University of Technology Students Awards

2023-06-14
, red.  Dorota Głowacz-Czerwonka

Podczas uroczystości wręczono studentom stypendia Ministra Edukacji i Nauki, medale "Primus Inter Pares" oraz nagrody Rektora za działalność organizacyjną.

Stypendium Ministra Edukacji i Nauki przyznawane jest  za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe w danym roku akademickim. Laureaci otrzymują wyróżnienie finansowe w wysokości 17 tys. zł.

Medale "Primus Inter Pares" przyznawane są przez Fundację Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej wyróżniającym się absolwentom poszczególnych wydziałów naszej uczelni. Kapituła przyznaje je za bardzo dobre wyniki w nauce oraz za działalność na innych płaszczyznach życia akademickiego, np. w studenckim ruchu naukowym, w działalności organizacyjnej, sportowej, kulturalnej, które mają istotny wpływ na kreowanie wizerunku Politechniki Rzeszowskiej.

W gronie wyróżnionych znaleźli się także studenci Wydziału Chemicznego.

Stypendium Ministra Edukacji i Nauki otrzymała:

Kinga Ślusarczyk (studentka kierunku Technologia chemiczna),

Medal "Primus Inter Pares” uzyskała:

Małgorzata Sroka (studentka kierunku Biotechnologia),

Nagrody Rektora za działalność organizacyjną otrzymali:

Anna Nieczaj (Samorząd Studencki WCh, studentka kierunku Biotechnologia)

Anna Rybka (Koło Naukowe „Esprit”, studentka kierunku Technologia chemiczna

Piotr Dziura (Koło Naukowe „Esprit”, student kierunku Inżynieria Farmaceutyczna)

Kinga Ślusarczyk (Koło Naukowe „Ipsum”, studentka kierunku Technologia chemiczna)

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !