Strona: Spotkanie informacyjne dla studentów, dotyczące projektu POWER „Kuźnia kluczowych kompetencji studentów Wydziału Chemicznego” / Wydział Chemiczny

2017-01-11

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu podnoszącego kompetencje zawodowe studentów Wydziału Chemicznego serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące działań, harmonogramu i zasad rekrutacji do projektu „Kuźnia kluczowych kompetencji studentów Wydziału Chemicznego”. Spotkanie odbędzie się w dniu 12 stycznia 2017 r. (czwartek), o godz. 18.00 w H21.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji zawodowych, interpersonalnych i językowych studentów, zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa. Dotacja unijna pozwoli na bezpłatny udział w certyfikowanych szkoleniach zawodowych, zajęciach praktycznych realizowanych we współpracy z pracodawcami, warsztatach wspierających podniesienie kompetencji językowych, komunikacyjnych i informatycznych oraz wizytach studyjnych w przedsiębiorstwach.