Strona: „Studencka strefa wypoczynku i cichej nauki” otwarta / Wydział Chemiczny

„Studencka strefa wypoczynku i cichej nauki” otwarta

2020-03-02
, red.  Joanna Wojturska

Studenci naszego Wydziału doczekali się otwarcia  „Studenckiej strefy wypoczynku i cichej nauki” czyli po prostu strefy relaksu. To wspólna inicjatywa Samorządu Studenckiego Wydziału Chemicznego PRz oraz prodziekana ds. kształcenia dr inż. Joanny Wojturskiej. W dniu 2 marca br. udostępniono 70 metrów kwadratowych powierzchni, gdzie można odpocząć, korzystając z funkcjonalnych i wygodnych siedzisk, naładować urządzenia elektroniczne (dostępnych jest kilkanaście gniazd elektrycznych, w tym z możliwością ładowania przez USB) oraz samodzielnie lub wspólnie się pouczyć (wydzielona strefa ze stolikami, fotele z punktowym oświetleniem).  Pomieszczenie będzie służyć również do spotkań kół naukowych i organizacji studenckich działających na Wydziale.

Zasady korzystania ze "Studenckiej strefy wypoczynku i cichej nauki" na Wydziale Chemicznym określa Regulamin.

Partnerami, którzy wsparli nas przy realizacji tego przedsięwzięcia były firmy współpracujące z Wydziałem Chemicznym w sferze badań naukowych i kształcenia tj. CIECH Sarzyna S.A., Cellfast, Fabryka Farb i Lakierów ”Śnieżka” S.A., Nowy Styl Group, Sierosławski Group, Tarkett Jasło.

Oddajemy do użytku bardzo przyjemne wnętrze, urządzone w nowoczesnym, eleganckim i minimalistycznym stylu, które z pewnością będzie przez studentów chętnie odwiedzane.

Dziękujemy wszystkim, którzy na każdym etapie prac, w różnoraki sposób wspierali tę akcję.