Strona: Studenckie staże w ramach projektu POWER / Wydział Chemiczny

Studenckie staże w ramach projektu POWER

2018-05-28

Zakończyła się kwalifikacja studentów do projektu „Zawodowy start - wysokiej jakości program stażowy na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej”.

Spośród wszystkich chętnych zakwalifikowano 120 osób, które będą realizować płatne staże wakacyjne. Studenci wybrali już miejsca realizacji staży. Mieli do wyboru ponad 180 miejsc stażowych w prawie 60 przedsiębiorstwach z branży chemicznej i pokrewnych. Wybrali na miejsce rozwijania swoich umiejętności zawodowych następujących pracodawców:

Anwil S.A, Axtone S.A., Bispol Sp. z o.o., C+N Polska Sp. z o. o., Centrum Medyczne MEDYK Sp. z o.o. Sp. k, Connect Sp. z o.o., Dobrowolscy Sp. z o.o., FIBRIS S.A., Fler Chemicals Sp. z o.o., GAMRAT S.A., Greinplast Sp. z o.o., GRUPA AZOTY S.A., Hutchinson Poland Sp. z o. o., ICN POLFA RZESZÓW S.A., Izba Administracji Skarbowej, JARS Sp. z o.o., MARMA Polskie Folie Sp. z o.o. , MPWiK w Rzeszowie Sp. z o.o., Nestle Polska S.A. Oddział w Rzeszowie, NoveltyUNIT-Krzysztof Cieluch, O-I Produkcja, Okręgowa Stacja Chemiczno- Rolnicza w Rzeszowie, OLIMP LABORATORIES SP. z o.o., Plant Research Laboratories Sp. z o.o., Plastbud, PLASTWAG S.A., Polimarky Sp.z o.o. Sp. K, Pratt&Whitney Rzeszów S.A., Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o., Sanofi Aventis Sp. z o.o., SICON Sp.z o.o. Sp.K., SIEROSŁAWSKI GROUP Jan Sierosławski, SPLAST SP. z o.o. SP. K, SUMIRIKO POLAND SP. z o.o., Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny, Teva Operations Poland Sp. z o.o., Tikkurila Polska S.A., VAN PUR S.A., Zakład Chemiczny Silikony Polskie Sp. z o.o., Zakład Tworzyw Sztucznych ART. GOS, Zakłady Farmaceutyczne COLFARM SA, Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. Oddział Produkcyjny w Nowej Dębie, Zakłady Metalowe DEZAMET, ZMM MAXPOL Sp. z o.o.

Stażyści rozpoczną swoje staże już w lipcu.

Życzymy powodzenia!