Strona: Studenckie staże w ramach projektu POWER / Wydział Chemiczny

Studenckie staże w ramach projektu POWER

2019-06-14
, red.  Joanna Wojturska

Kolejny rok nasi studenci będą odbywać staże zawodowe w ramach projektu „Zawodowy start - wysokiej jakości program stażowy na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej”.

Do udziału w projekcie zakwalifikowano 76 osób, które będą realizować płatne staże wakacyjne. Studenci wybrali już miejsca realizacji staży. Są to:

3A Composites Mobility S.A., ADAMED PHARMA S A, Bispol Sp. z o.o. Centrum Medyczne MEDYK Sp. z o.o Sp.k., CIECH Sarzyna S.A., Enea Wytwarzanie sp. z o.o., FIRMA OPONIARSKA DĘBICA S.A., Fler Chemicals Sp.z.o.o., Greinplast sp. z o.o. ,Grupa Żywiec SA Browar w Leżajsku, ICN Polfa Rzeszów S.A, Instytut Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk, Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN, Jars S.A., Koelner Rawlplug IP Sp. z o. o. Oddział w Łańcucie, Krosglass S.A., LERG SA, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rzesziowi, ML System S.A., Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Rzeszowie, Olimp Laboratories Sp. z o.o., Polimarky Sp. z o. o. Sp. K. , QSAND Sp. z o.o. Sp.K.n Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nisku, Sanofi Aventis, SANOK RUBBER COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA Selvita S.A. SICON Sp. z o.o. Sp.K. SIEROSŁAWSKI GROUP JAN SIEROSŁAWSKI, SPLAST sp. z o.o. Südzucker Polska S.A. Symkom Zakłady Magnezytowe, Zakłady Metalowe DEZAMET ZMM MAXPOL SP z o.o.

Stażyści rozpoczną swoje staże już w lipcu.

Życzymy powodzenia!