Strona: Studenckie staże wakacyjne w USA (2018) / Wydział Chemiczny

Studenckie staże wakacyjne w USA (2018)

2017-11-09

Trwa rekrutacja do programu wakacyjnych praktyk w renomowanych amerykańskich firmach dla polskich studentów – to już kolejna edycja Polish-American Internship Initiative. Inicjatywa umożliwia wyróżniającym się w nauce studentom odbycie praktyk w renomowanych amerykańskich korporacjach. Nabór trwa do 15 listopada 2017 r.

Więcej informacji oraz szczegółowe oferty staży: http://www.paii.pl/for-students/

O wakacyjne staże w Stanach Zjednoczonych mogą ubiegać się studenci co najmniej drugiego roku studiów stacjonarnych na polskich uczelniach, biegle władający językiem angielskim, legitymujący się bardzo dobrymi wynikami w nauce i aktywni społecznie. Udział w Programie jest dla studentów bezpłatny.

Studenci, którzy chcieliby wyjechać na staż w USA w wakacje 2018, mogą składać aplikacje on-line. Uczestnicy staży, które trwają od 2 do 3 miesięcy, otrzymują wynagrodzenie. Udział w programie jest dla studentów bezpłatny, organizatorzy pokrywają koszty podróży oraz pomagają studentom w uzyskaniu wizy. Podczas staży studenci zdobywają cenne doświadczenie zawodowe i mają okazję wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą na studiach. Poszukiwani są studenci, którzy studiują na kierunkach technicznych, inżynierskich, informatycznych, ekonomicznych, zarządzaniu, logistyce, kierunkach związanych z marketingiem i nowymi mediami.