Aktualności

Studentka kierunku Technologia chemiczna stypendystką Programu stypendialnego 100 na 100 im. H. Konopackiej i I. Matuszewskiego

04-12-2018 r.
, red. Edyta Gąsior-Antos

logo_lotto.png

Z satysfakcją  informujemy, że Gabriela Gąsior - studentka studiów II stopnia na kierunku Technologia chemiczna - została stypendystką Programu stypendialnego 100 na 100 im. H. Konopackiej i I. Matuszewskiego. Fundacja LOTTO i Totalizator Sportowy uhonorowały 100 wyjątkowych studentów z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Stypendia otrzymali ci studenci, którzy nie tylko dobrze się uczą, ale przede wszystkim mają bogate zainteresowania, a przez to również szeroką wiedzę; są aktywni i wywołują pozytywne poruszenie w swoim środowisku.

Gabriela Gąsior to osoba niezwykle zaangażowana w różnorodne formy działalności studenckiej. Czynnie uczestniczy w życiu Uczelni poprzez działalność w Samorządzie Studenckim oraz Kole Naukowym Studentów Chemii ESPRIT, w którym od 2016 roku pełni funkcję Prezesa. W ramach działalności studenckiej w ciągu ostatnich lat współorganizowała wiele wydarzeń promujących Wydział Chemiczny i Politechnikę Rzeszowską m. in.: XXIV Seminarium „Wybrane Problemy Chemii”, XXV Jubileuszowe Seminarium „Wybrane Problemy Chemii”, „Dni Otwarte Politechniki Rzeszowskiej 2016”, „Dni Otwarte Wydziału Chemicznego”, „Nocne Spotkanie z Nauką” oraz Roadshow 4. edycji programu ADAMED SmartUP. Za wkład pracy oraz osobiste zaangażowanie w działalność na rzecz dynamicznego rozwoju Uczelni, poprzez pracę w Samorządzie Studenckim i kole naukowym, studentka została doceniona dwukrotnym przyznaniem Nagrody Rektora.

Gabriela Gąsior to osoba pracowita, zdyscyplinowana i poważnie traktująca swoje zadania, jak również bardzo pozytywna i życzliwa.

Dziękujemy za zaangażowanie, życzymy, by nie zabrakło sił i chęci do dalszego działania oraz serdecznie gratulujemy.

Powrót do listy aktualności