Strona: SUKCES, SUKCES…. - podsumowanie pierwszego semestru z PO WER / Wydział Chemiczny

SUKCES, SUKCES…. - podsumowanie pierwszego semestru z PO WER

2017-06-19

Dobiega końca semestr, w którym oprócz standardowej dydaktyki realizowaliśmy zadania z projektu „Kuźnia kluczowych kompetencji studentów Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej”. Zostało uruchomione 32 różne formy wsparcia. To ponad 600 uczestników, rekordziści spośród studentów wzięli udział w 8 różnych zajęciach. To ogrom dodatkowej pracy i czasu jaki poświęcili na ich realizację ale równocześnie satysfakcja i podniesione kompetencje. Nowe umiejętności, cenne informacje, ciekawe i innowacyjne technologie, które studenci mogli zobaczyć, możliwość odwiedzenia przedsiębiorstw o kluczowym znaczeniu dla gospodarki i dyskusji z technologami to niewątpliwy atut udziału w projekcie.

Osoby realizujące zajęcia postrzegają naszych studentów jako zaciekawionych, otwartych, dociekliwych i pracowitych młodych ludzi. A sami studenci w ankietach ewaluacyjnych stwierdzają, że zajęcia spełniły ich oczekiwania i poleciliby je swoim koleżankom i kolegom.

Jednym słowem……SUKCES!

Sprawozdania wraz z fotorelacjami z już odbytych zajęć znajdują się na stronie projektu

W nowym semestrze kolejne zadania, już teraz zachęcamy do udziału.