Strona: Sukces Koła Naukowego IPSUM / Wydział Chemiczny

Sukces Koła Naukowego IPSUM

2023-05-15
, red.  DGCz

Z radością informujemy, że Studenckie i Doktoranckie Koło Naukowe IPSUM działające na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej pod opieką prof. dr hab. inż. Pawła Chmielarza po raz trzeci z rzędu zostało beneficjentem programu „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje” ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

W ramach III edycji programu „do finansowania zakwalifikowano 174 projekty na łączną kwotę 9 762 184,99 zł.  Laureaci zostali wyłonieni spośród 308 zgłoszonych do konkursu wniosków.

Wśród laureatów konkursu znalazły się cztery Koła Naukowe z Politechniki Rzeszowskiej, wśród których na wysokim 24 miejscu znalazło się Koło Naukowe IPSUM,.

Otrzymało ono finansowanie w wysokości 69 917,00 zł na realizację projektu badawczego pt. „Modyfikacja naturalnych materiałów włókienniczych pochodzenia roślinnego technikami ATRP”.

Więcej informacji na stronie MEiN.

:Serdecznie gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów !