Strona: Targi Edukacyjne Edu Salon 2023 / Wydział Chemiczny

Targi Edukacyjne Edu Salon 2023

2023-03-06
, red.  DGCz

Przedstawiciele Wydziału Chemicznego  aktywnie uczestniczyli w  prezentacji oferty edukacyjnej Wydziału Chemicznego i Uczelni podczas Targach Edukacyjnych Edu Salon.

Odbyły się one w  dniach 1 i 2 marca br. w rzeszowskiej Hali Podpromie. Oprócz Politechniki Rzeszowskiej swoją ofertę zaprezentowały inne uczelnie, m. in.  z Krakowa, Lublina, Warszawy, a nawet  Wrocławia.

Targi Edukacyjne Edu Salon to największe i najbardziej prestiżowe przedsięwzięcie wystawiennicze tej branży na Podkarpaciu. W poprzedniej edycji tej imprezy udział wzięło ponad 10 tys. zwiedzających. Partnerem głównym Targów Edukacyjnych jest Województwo Podkarpackie. Patronat honorowy nad targami objęli: Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Wojewoda Podkarpacki.

Dla Politechniki Rzeszowskiej była to doskonała okazja zaprezentowania oferty kształcenia uczniom szkół średnich. Pracownicy Biura Promocji przygotowali atrakcyjne stoisko, na którym uczniowie szkół średnich mogli dowiedzieć się, jakie warunki należy spełnić, by dostać się na poszczególne kierunki studiów, jakiej wysokości są stypendia i ile kosztuje semestr na studiach niestacjonarnych. Zainteresowanie ofertą naszej uczelni było duże. W całym wydarzeniu aktywny udział brali również przedstawiciele Wydziału Chemicznego, prezentując bogatą ofertę edukacyjną Wydziału.

Wydział Chemiczny reprezentowali:

• dr inż. Paweł Błoniarz
  • mgr inż. Beata Krzykowska
  • mgr inż. Ewelina Kucaj
  • mgr inż. Monika Mytych

Więcej informacji w aktualnościach na stronie Politechniki Rzeszowskiej.