Strona: Uczniowie 4 LO w wizytą na WCh / Wydział Chemiczny

Uczniowie 4 LO w wizytą na WCh

2024-05-15
, red.  Dorota Głowacz-Czerwonka
Członkowie Koła Naukowego "Esprit" z Opiekunem prof. W. Bukowskim podczas pokazów

W dniu 15 maja br. na WCh gościliśmy uczniów 4 LO w Rzeszowie. Wzięli Oni udział w widowiskowych pokazach chemicznych i w zajęciach podczas których zapoznali się z ofertą kształcenia na naszym Wydziale.

Pokazy chemiczne, jak zawsze wyjątkowe, kolorowe i „wybuchowe” przeprowadzili studenci z Koła Naukowego „ESPRIT” wraz z opiekunem prof. Wiktorem Bukowskim, a z ofertą kształcenia na naszym Wydziale zapoznał uczniów nasz doktorant mgr inż. Kacper Kroczek.

Koordynatorką z ramienia 4 LO była Pani dr Marzena Hajduk-Stelmachowicz.

Bardzo pozytywne opinie uczestników pozwalają mieć nadzieję, iż w przyszłości zostaną Oni studentami Wydziału Chemicznego …

Serdecznie dziękujemy uczniom za udział, nauczycielom i Dyrekcji 4 LO za  przyprowadzenie uczniów na WCh, a studentom Koła, Opiekunowi Koła i naszemu doktorantowi za przeprowadzenie bardzo ciekawych zajęć.