Strona: Warsztaty dla uczniów szkół średnich NOWE TERMINY/nowe linki / Wydział Chemiczny

Warsztaty dla uczniów szkół średnich
NOWE TERMINY/nowe linki

2021-04-23
, red.  Dorota Głowacz-Czerwonka

W związku z licznymi  prośbami dotyczącymi powtórzenia warsztatów on-line, prezentowanych przez Koła Naukowe, wychodzimy im naprzeciw i podajemy nowe terminy  warsztatów:

Harmonogram warsztatów:

1. 26 kwietnia br. (PONIEDZIALEK)  godz. 17.00

"Hodowle ludzkich komórek - narządzie do badań biotechnologicznych",

Koło Naukowe Biotechnologów „„INSERT”

1.  27 kwietnia br.   (WTOREK)   godz. 17.00

"Chemiczne modyfikacje implantów kości",

Studenckie i Doktoranckie Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Farmaceutycznej "IPSUM"

1.    27 kwietnia br. (WTOREK)  godz. 18.00

„Pokazy obejmujące wybrane problemy z chemii”,   w tym: reakcje kwas-zasada (miareczkowanie), reakcje                      hydrolizy, reakcje redox na przykładzie doświadczeń pokazowych)

Koło Naukowe Studentów Chemii „ESPRIT”

1. 28 kwietnia br.   (ŚRODA)    godz. 17.00

"Kompozyty polimerowe stosowane w przemyśle zbrojeniowym"

Koło Naukowe przy Katedrze Kompozytów  Polimerowych „PRzeTWÓRCY”

Link do spotkania

Zapraszamy uczniów/maturzystów do udziału w warsztatach/pokazach  organizowanych  przez Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej.

Jesteśmy również  w mediach społecznościowych. Zapraszamy do  lajkowania, obserwowania i udostępniania.