Strona: Wolne miejsca na staż wakacyjny / Wydział Chemiczny

Wolne miejsca na staż wakacyjny

2019-03-21

Szanowni Studenci,

pozostało jeszcze 7 wolnych miejsc stażowych a równocześnie zgłasza się coraz więcej pracodawców zainteresowanych przyjęciem na staż studentów z Wydziału Chemicznego. Miejsca stażu są różnorodne więc każdy znajdzie coś dla siebie. Staż można tak zaplanować, żeby bez problemu pogodzić jego realizację z sesją podstawową i poprawkową. W tygodniu trzeba wypracować minimum 20 godz. co oznacza, że w tygodniach, w których będą egzaminy można być 3 dni na stażu a pozostałe dwa na uczelni.  Jeżeli ktoś ma wątpliwości zapraszam po informacje do biura staży (H-67).

Udział w stażu to:

• cenne doświadczenie
  • nauka, rozwój, nabywanie nowych umiejętności,
  • możliwość sprawdzenia się, wykorzystania wiedzy nabytej na studiach w praktyce,
  • start kariery, przygotowanie do pracy, pierwsze kroki na rynku pracy,
  • perspektywy, możliwości, szanse na przyszłość,
  • kontakty, nawiązanie nowych znajomości,
  • wynagrodzenie, pierwsze pieniądze,
  • możliwość poznania specyfiki pracy, pracodawcy, funkcjonowania firmy,
  • wyzwania, przygoda, coś nowego,
  • możliwość zdobycia pracy po zakończeniu stażu,
  • ciekawe, ambitne zadania,
  • realizacja konkretnych projektów.

Skorzystajcie z tej możliwości.

Rejestracja jest wciąż aktywna https://power.prz.edu.pl/ps/index.php?akcja=rejestracja