Strona: „Wydział Chemiczny okiem Studenta …” / Wydział Chemiczny

„Wydział Chemiczny okiem Studenta …”

2021-09-15
, red.  DGCz

Zapraszamy do obejrzenia filmiku „Wydział okiem Studenta …” stworzonego przez przedstawicieli Samorządu Studenckiego i Kół Naukowych działających na Wydziale  Chemicznym  (filmik promocyjny).

W materiale video zaprezentowano kierunki kształcenia realizowane przez Wydział i ofertę Kół Naukowych WCh.

Twórcą i realizatorem inicjatywy był Przewodniczący Samorządu Studentów Wydziału Chemicznego inż. Andrzej Czapka – przedstawiciel studiów II stopnia kierunku Technologia Chemiczna). Filmik powstał przy udziale studentek i studentów Wydziału – przedstawicieli Samorządu Studenckiego: Anny Nieczaj (kierunek: Biotechnologia), inż. Radosława Rabczaka (kierunek: Inżynieria Chemiczna i Procesowa), Karoliny Dyki (kieruek: Inżynieria Farmaceutyczna), Michała Biedy (kierunek: Technologia Chemiczna) oraz Kół Naukowych działających na WCh: Katarzyny Korony (Koło „ESPRIT),  Magdaleny Brzuszko i Anny Nieczaj (Koło „INSERT”), Patryka Leszczaka  (Koło „IPSUM”) i Michała Biedy (Koło „PRzeTwórcy”). W podwójnej roli – przedstawicieli Samorządu i Kół Naukowych wystąpili: Anna Nieczaj i Michał Bieda.

Studentom dziękujemy za inicjatywę i zaangażowanie, a uczniów zapraszamy do studiowania na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej …