Strona: Wyniki wyborów do Senatu PRz / Wydział Chemiczny

Wyniki wyborów do Senatu PRz

2020-05-19

WYNIKI WYBORÓW DO SENATU W OKRĘGU WYBORCZYM WYDZIAŁU CHEMICZNEGO PRZ

W grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowiskach profesora i profesora uczelni członkami Senatu zostali:

• ANTOS Dorota
  • BYCZYŃSKI Łukasz
  • POTOCZEK Marek
  • WOJTURSKA Joanna

W związku z nieobsadzeniem w pierwszym głosowaniu jednego miejsca przeprowadzona będzie druga tura głosowania, w której, spośród dwóch kandydatów z tą samą ilością głosów, wybrany zostanie piąty członek Senatu w grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowiskach profesora i profesora Uczelni. Do drugiej tury głosowania przeszły następujące osoby:

• BUKOWSKA Agnieszka
  • MOSSETY-LESZCZAK Beata

Druga tura zdalnego głosowania odbędzie się 22 maja 2020r. (piątek) w godz. od 10:00 do 10:30.

W grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowiskach adiunkta i asystenta członkiem Senatu został:

• JAROMIN Marcin

W grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi przedstawicielami do II etapu wyborów członków Senatu zostali:

• FURMAN Marek
  • GABRYEL-RAUS Małgorzata