Aktualności

XIV Targi Edukacyjne EduSalon w G2a Arenie

07-03-2019 r.

W dniach 5 i 6 marca br. w podrzeszowskiej Jasionce w G2a Arenie odbyły się XIV Targi Edukacyjne EduSalon. Uczestniczyli w nich przedstawiciele Politechniki Rzeszowskiej, w tym także  Wydziału Chemicznego – zarówno młodzi nauczyciele, jak i studenci – aktywnie działający w Kole Naukowym „Esprit”. Udzielali Oni informacji o aktualnej ofercie kształcenia, zasadach rekrutacji na poszczególne kierunki oraz bazie dydaktycznej. Pytania zwiedzających (być może przyszłych  studentów) dotyczyły również stypendium, akademików …. oraz Juwenaliów.

            Zainteresowanie maturzystów ofertą edukacyjną zarówno WCh, jak i całej Politechniki Rzeszowskiej było bardzo duże - w ciągu dwóch dni Targi Edukacyjne EduSalon odwiedziło ponad 10 tysięcy uczniów. Podczas targów swoją ofertę zaprezentowało około 100 wystawców - publiczne i prywatne uczelnie wyższe z całej Polski i z zagranicy m.in. z Holandii, Danii czy Anglii.

Pozostajemy z nadzieją, iż atrakcyjna oferta edukacyjna Wydziału Chemicznego skłoni  zainteresowanych uczniów do podjęcia studiów na naszym Wydziale…

Powrót do listy aktualności