Strona: XIX Konferencja DYDAKTYKA CHEMII- Rzeszów 2019 / Wydział Chemiczny

XIX Konferencja DYDAKTYKA CHEMII- Rzeszów 2019

2019-11-24
, red.  Dorota Głowacz-Czerwonka

Serdecznie zapraszamy nauczycieli chemii ze szkół podstawowych  i ponadpodstawowych do udziału                     w XIX Konferencji „DYDAKTYKA CHEMII” organizowanej przez Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej                  we współpracy z I Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie i Rzeszowskim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Chemicznego.

Konferencja odbędzie się 4 grudnia 2019 r. (środa) w godzinach 9.00-13.00  (rejestracja od godz. 8.30).

Jej hasłem przewodnim będzie nauczanie chemii w zreformowanej szkole ….

Harmonogram konferencji znajdują Państwo poniżej.

MIEJSCE KONFERENCJI:

Kampus PRz, Bud. Wydziału Zarządzania PRz (S1), al. Powstańców Warszawy 10, sala S-3 (I piętro)

Informacji udziela Dziekanat WCh: tel: (+48 17) 865 16 52, e-mail: chemia@prz.edu.pl

Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do 3 grudnia br. na adres: chemia@prz.edu.pl.

ne_logo_standard.jpg                        pazdro_obrazek.png