Strona: XXI Międzynarodowa Studencka Sesja Naukowa „Materiały i Technologie XXI wieku” / Wydział Chemiczny

XXI Międzynarodowa Studencka Sesja Naukowa „Materiały i Technologie XXI wieku”

2019-05-22

W dniu 16 maja 2019 r. w Katowicach odbyła się XXI Międzynarodowa Studencka Sesja Naukowa „Materiały i Technologie XXI wieku” zorganizowana przez Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej. W konferencji licznie uczestniczyli studenci i doktoranci wielu polskich i zagranicznych uczelni. Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej reprezentowały studentki I roku studiów magisterskich – inż. Anita Kokoszka i inż. Julita Jaszczyszyn, które przedstawiły  wyniki swoich badań naukowych, realizowanych pod opieką dr inż. Doroty Głowacz-Czerwonki.

Wystąpienia studentek zostały docenione przez jury konkursowe, a komunikat wygłoszony przez inż. Julitę Jaszczyszyn został uhonorowany srebrnym medalem…. Gratulujemy …