Strona: XXVII Seminarium "Wybrane Problemy Chemii" / Wydział Chemiczny

XXVII Seminarium "Wybrane Problemy Chemii"

2020-01-19
, red.  Dorota Głowacz-Czerwonka

Informujemy, iż w dniach 13-14 lutego 2020 r., odbędzie się XXVII Seminarium „Wybrane Problemy Chemii”   dla uczniów szkół średnich (liceów i techników) , organizowane przez Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej,         I LO w Rzeszowie i Rzeszowski Oddział PTChem.

W ramach seminarium, wzorem lat poprzednich, zaplanowano wykłady i zajęcia laboratoryjne, a także możliwość zwiedzania Wydziału.

Program Seminarium, regulamin uczestnictwa i stosowne formularze znajdują się na dole strony.

Nauczyciele zainteresowani udziałem uczniów w seminarium zobowiązani są do wypełnienia karty zgłoszeniowej (zał. nr 1) i przesłanie jej pocztą elektroniczną na adres: ebrzoza@1lo.rzeszow.pl   w  nieprzekraczalnym terminie do 30.01.2020 r.

Na odpowiedź zwrotną należy oczekiwać do 3.02.2020 r.

Uczniowie z danej szkoły zgłaszani są na jednej karcie zgłoszeniowej.

Grupy laboratoryjne i zwiedzające  kompletuje nauczyciel I LO w Rzeszowie: Pani mgr Ewa Borowska-Brzoza    (ebrzoza@1lo.reszow.pl  tel. 504-277-032)

Szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń i kwalifikacji na zajęcia znajdują się w Regulaminie „Seminarium”.