Strona: Zaproszenie na spotkanie z Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego / Wydział Chemiczny

Zaproszenie na spotkanie z Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego

2024-06-07

Szanowni Studenci,

w dniu 11 czerwca (wtorek) o godz. 13.00 w auli V1 odbędzie się spotkanie studentów naszej uczelni z Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego Dariuszem Wieczorkiem.

To niecodzienna okazja aby porozmawiać z Panem Ministrem na temat Waszych spostrzeżeń dotyczących studiowania, rozwoju osobistego, a także możliwość do zgłoszenia ewentualnych postulatów i wskazania tego, w jaki sposób uczelnia powinna funkcjonować, co można zmienić, co można polepszyć.

Minister przyjął założenie, żeby nie zamykać się w gabinecie, tylko jeździć po Polsce. W pierwszym półroczu chce odwiedzić wszystkie województwa i wszystkie środowiska akademickie.

Na Politechnice Rzeszowskiej Minister poprosił o spotkanie przede wszystkim z Wami.

Zachęcamy Studentów naszego Wydziału do udziału w niecodziennym wydarzeniu.