Strona: Egzamin weryfikujący efekty uczenia się - semestr zimowy 2020/2021 / Wydział Chemiczny

Egzamin weryfikujący efekty uczenia się - semestr zimowy 2020/2021

2020-12-16
, red.  Joanna Wojturska

Egzamin weryfikujący efekty uczenia się odbędzie się:

• 15 stycznia 2021 r. (piątek)  - termin podstawowy
  • 29 stycznia 2021 r. (piątek)  - termin poprawkowy

godz. 15.00 - inżynieria chemiczna i procesowa, godz. 16.00 - biotechnologia godz. 17.30 - technologia chemiczna

Każdy student IV roku studiów jest zobowiązany przystąpić do egzaminu w terminach ustalonych przez prodziekana ds. kształcenia. Kandydaci niebędący absolwentami WCh PRz zgłaszają chęć udziału w egzaminie do Dziekanatu na 7 (siedem) dni przed terminem egzaminu

W związku wytycznymi w sprawie organizacji kształcenia w Uczelni w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021, w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID-19, egzamin zostanie przeprowadzony zdalnie, poprzez platformę e-learningową Uczelni.

Kody dostępu zostaną przekazane uprawnionym studentom na studenckie konta pocztowe.

Zasady przeprowadzania pisemnego egzaminu weryfikującego efekty kształcenia na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej oraz zagadnienia obowiązujące na egzaminie są opublikowane tutaj.