Strona: Przedłużona rekrutacja !!! Do 28 października 2022 r. / Wydział Chemiczny

Przedłużona rekrutacja !!! Do 28 października 2022 r.

2022-10-19
, red.  M. Oleksy

Już tylko do 28 października 2022 r. trwa rekrutacja na UNIKATOWE studia podyplomowe ,,Nowoczesne technologie i materiały stosowane w przetwórstwie tworzyw polimerowych", które prowadzone będą przy Katedrze Kompozytów Polimerowych na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza.

Jest to unikalny kierunek studiów z szerokim zakresem zagadnień związanych z realizacją procesów przetwórstwa, szybkiego prototypowania,  oraz projektowania form wtryskowych. Słuchacz zostanie zaznajomiony z nowoczesnymi metodami przetwórstwa materiałów polimerowych z wykorzystaniem najnowszych urządzeń i programów symulacyjnych. Pozna współrzędnościowe metody pomiarowe oraz techniki skanowania 3D stosowane coraz częściej w liniach technologicznych przetwórstwa tworzyw polimerowych.

            Szczegółowe informacje o studiach oraz warunkach rekrutacji znajdują się na stronie internetowej: https://wch.prz.edu.pl/kierunki-studiow/studia-podyplomowe/nowoczesne-technologie-i-materialy-stosowane-w-przetworstwie-tworzyw-polimerowych

            Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych. Zgłoszenie uczestnictwa należy dokonać poprzez System Internetowej Rekrutacji (SIR). https://rekrutacja.prz.edu.pl/. Nabór trwa do 28 października 2022 r.

Piszą o nas ...

https://www.tworzywa.pl/news/polecamy/nowoczesne-technologie-i-materialy-stosowane-w-przetworstwie-tworzyw-polimerowych,248.html

Powrót do listy aktualności