Strona: STUDIA PODYPLOMOWE „Farby i lakiery proszkowe- technologia, aplikacja, zastosowanie” / Wydział Chemiczny

STUDIA PODYPLOMOWE „Farby i lakiery proszkowe- technologia, aplikacja, zastosowanie”

2019-05-27

Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza  w Rzeszowie
zaprasza na pierwsze w Polsce studia podyplomowe:

„Farby i lakiery proszkowe - technologia wytwarzania, aplikacja, zastosowanie”

realizowane we współpracy z  CIECH R&D SP. z o.o., JOTUN POLSKA SP. z o. o., EPOXYPOL SP. z o. o., CHEMETALL Polska Sp. z o. o., "Oddziałem Farb i Tworzyw IIMPiB w Gliwicach".

Studia podyplomowe „Farby i lakiery proszkowe - technologia wytwarzania, aplikacja, zastosowanie”  objęte  Patronatem Polskiego Stowarzyszenia Korozyjnego.

Wykładowcami będą doświadczeni praktycy z przemysłu farb i lakierów proszkowych, specjaliści z instytutów badawczych, naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej.

Celem studiów podyplomowych jest przygotowanie merytoryczne słuchaczy do pracy w przedsiębiorstwach oraz jednostkach badawczych zajmujących się zabezpieczaniem powierzchni przed korozją, produkcją surowców do farb proszkowych, wytwarzaniem farb proszkowych, malowaniem proszkowym, prowadzeniem badań w zakresie farb proszkowych.

 Zachęcamy do podjęcia studiów szczególnie pracowników z działów technologii, kontroli jakości, laboratoriów badań i rozwoju firm produkujących surowce do wyrobu farb proszkowych, mieszalni farb oraz malarni proszkowych, specjalistów ds. sprzedaży (doradcy techniczni, reprezentanci handlowi) reprezentujących producentów i dystrybutorów farb proszkowych oraz absolwentów studiów I lub II stopnia, którzy przygotowują się do pracy w przemyśle farb proszkowych.

 Szczegółowe informacje w tym ramowy program studiów, warunki rekrutacji, odpłatność znajdują się tutaj:

https://wch.prz.edu.pl/kierunki-studiow/studia-podyplomowe/farby-i-lakiery-proszkowe---technologia-wytwarzania--aplikacja--zastosowanie

Powrót do listy aktualności