Strona: Trwa rekrutacja na studia II stopnia w r. ak. 2022/2023 / Wydział Chemiczny

Trwa rekrutacja na studia II stopnia w r. ak. 2022/2023

2022-12-20
, red.  JW

Masz szansę na dołączenie do grona studentów Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej na studiach magisterskich. Elektroniczna rekrutacja na studia II stopnia trwa od 1 grudnia 2022.

Proponujemy studia dostosowane do wyzwań na rynku pracy, oferujemy innowacyjne i nowoczesne kierunki kształcenia, realizowane według ciekawych i wartościowych programów nauczania, dobrze odpowiadające na potrzeby rynku pracy.

Kształcenie na studiach stacjonarnych II stopnia odbywa się w zakresie następujących kierunków:

Kształcenie na studiach niestacjonarnych II stopnia odbywa się na kierunkach:

Sprawdź harmonogram i zasady rekrutacji.

Studia drugiego stopnia mogą być kontynuacją wcześniejszej nauki, podjęciem pokrewnych lub zupełnie nowych studiów. Przeznaczone są dla osób, które mają tytuł zawodowy licencjata, inżyniera, magistra lub równorzędny.

Nie zwlekaj !!!
Zarejestruj się w SIR, dopełnij wszystkich formalności i zostań naszym studentem.

Wykształcenie tu zdobyte jest odpowiedzią na oczekiwania pracodawców.