Strona: Wybór specjalności w r. ak. 2020/2021 / Wydział Chemiczny

2021-04-20
, red.  Joanna Wojturska

Studenci IV semestru studiów I-go stopnia oraz I semestru studiów II stopnia

Wybór specjalności odbywa się zgodnie z zasadami określonymi w  Zarządzeniu Nr 3 Dziekana Wydziału Chemicznego PRz z dnia 16 kwietnia 2020 r. w sprawie zatwierdzenia zasad i trybu wyboru specjalności na studiach I i II stopnia

Wyboru specjalności należy dokonać wypełniając deklarację na stronie internetowej Wydziału. Deklaracja będzie aktywna w okresie od 4 do 8 maja 2021 r.

Zanim zadecydujecie o wybraniu swojej ścieżki kształcenia zapraszamy na zdalne spotkania informacyjne w trakcie, których omówiona będzie specyfika studiów na każdej specjalności, obszar badawczy poszczególnych Katedr/Zakładów a także obszar tematyczny prac dyplomowych magisterskich oraz projektów inżynierskich (zastępujących prace inżynierskie), które mogą być realizowane pod kierunkiem pracowników poszczególnych jednostek wspierających dane specjalności.
Każde ze spotkań będzie dedykowane dla konkretnego kierunku i poziomu studiów:

• biotechnologia, studia I stopnia - 28 kwietnia 2021, godz. 14-15
  • inżynieria chemiczna i procesowa, studia I stopnia 26 kwietnia 2021, godz. 12-13
  • technologia chemiczna, studia I stopnia 28 kwietnia 2021, godz. 17.30-18.30
  • biotechnologia studia II stopnia - 28 kwietnia 2021, godz. 15-16
  • technologia chemiczna, studia II stopnia 29 kwietnia 2021, godz. 15-16

Spotkania odbędą się na platformie MS Teams. Linki do spotkań zostaną przesłane na studenckie konta pocztowe.

Zachęcamy do udziału w spotkaniach.

Prezentacje specjalności:

Technologia chemiczna - studia I stopnia (CC-DI):

Technologia chemiczna - studia II stopnia (CC-DU):

Biotechnologia - studia I stopnia (CH-DI):

Biotechnologia - studia II stopnia (CH-DU):

Inżynieria chemiczna i procesowa - studia I stopnia (CP-DI):

Osoby, które nie złożą deklaracji wyboru w określonym terminie zostaną przypisane do jednej z utworzonych specjalności w drodze arbitralnej decyzji prodziekana ds. kształcenia - 11 maja 2021 r.

Ogłoszenie wyników wyboru specjalności – 12 maja 2021 r.