Strona: Ogólnopolski sukces absolwenta Wydziału Chemicznego PRz / Wydział Chemiczny

Ogólnopolski sukces absolwenta Wydziału Chemicznego PRz

2016-06-17

Miło nam poinformować, że praca dyplomowa mgr. inż. Mariusza Abrama, absolwenta kierunku Technologia Chemiczna, pt. „Modyfikacja poliuretanowych lakierów proszkowych w kierunku poprawy ich właściwości aplikacyjnych” została wyróżniona w konkursie na najlepszą pracę magisterską ogłoszonym przez Polskie Stowarzyszenie Korozyjne. Nagroda jest szczególnie cenna gdyż została przyznana przez Kapitułę, w której w skład wchodzili przedstawiciele nauki, przemysłu i Zarządu PSK. Kapituła oceniała m. in. oryginalność opracowania, przydatność w praktyce i możliwość wdrożenia.

Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się podczas jubileuszowej IX Konferencji Naukowo-Technicznej Polskiego Stowarzyszenia Korozyjnego „Współczesne technologie przeciwkorozyjne”, zorganizowanej w Rynie w dniach: 11-13 maja 2016 r.

Szczegóły dotyczące konferencji znajdują się na stronie: http://psk.org.pl/konferencje-psk2/psk-ryn-2016

Serdecznie gratulujemy!