Strona: Zaproszenie na warsztaty dla studentów zorganizowane przez firmę PCC Rokita / Wydział Chemiczny

Zaproszenie na warsztaty dla studentów zorganizowane przez firmę PCC Rokita

2018-02-20
, red.  Edyta Gąsior-Antos

Serdecznie zapraszamy studentów Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej (szczególnie studiów magisterskich) do wzięcia udziału w spotkaniu z Ambasadorem Polskiej Chemii firmą PCC Rokita.

Spotkanie odbędzie się w dniu 27 lutego br. w godzinach 11:00 - 14:00 w sali konferencyjnej Wydziału Chemicznego (H.101).

Podczas spotkania odbędą się między innymi warsztaty HR, podczas których będzie można rozwiązać test kompetencyjny oraz warsztaty chemiczne dotyczące redukcji zużycia mediów energetycznych podczas produkcji tlenku propylenu.

Zapisy na wydarzenie odbywają się poprzez stronę internetową www.pccambasador.pl oraz mailu: PCCase@pcc.eu.

Przyjdź, zobacz, dowiedz się więcej – o sobie, świecie chemii i grupie PCC!