Strona: Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego / Wydział Chemiczny

Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego

2019-10-22

Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego jest ogólnopolską cykliczną konferencją, organizowaną od blisko 20 lat. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólnochemiczne, jak również te z pogranicza chemii i biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii.

Od 7 lat podczas Konferencji studenci i doktoranci mają możliwość prezentacji wyników swoich badań w formie plakatów. W trakcie konferencji mają także miejsce spotkania z zaproszonymi gośćmi wywodzącymi się ze świata przemysłu – przedstawicielami firm, a także instytucji lub organizacji pożytku publicznego.

Rejestracja na Konferencję ruszyła 21 października i potrwa do 4 listopada.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową i Fb: