Strona: A może studia na Wydziale Chemicznym? / Wydział Chemiczny

A może studia na Wydziale Chemicznym?

2024-02-29
, red.  DGCz

Przedstawiciele WCh uczestniczyli w największych podkarpackich Targach Edukacyjnych Edu Salon … Jest to największe w województwie podkarpackim przedsięwzięcie wystawiennicze branży edukacyjnej.

Była to doskonała okazja do prezentacji oferty edukacyjnej Wydziału uczniom szkół ponadpodstawowych z województwa podkarpackiego.

Targi odbyły się one w dniach 21–22 lutego br. w Hali Podpromie w Rzeszowie.

Zainteresowanych kształceniem na Politechnice Rzeszowskiej  (w tym WCh) było wielu. Każdy uczeń  uzyskał rzetelną informację na temat oferty, która z pewnością przyczyni się do właściwej decyzji przy wyborze studiów.

Podczas dwudniowych targów dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja poprowadzona przez Justynę Niemiec (studentkę WCh) i Dominika Majdę z Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej pt. „Studia na PRz – rozwiń swoje możliwości”.

W marcu przedstawiciele WCh będą prezentować ofertę kształcenia Wydziału podczas targów edukacyjnych w Lublinie, Radomiu i Katowicach.