Strona: Seminarium dla uczniów szkół średnich "Wybrane Problemy Chemii" / Wydział Chemiczny

Seminarium dla uczniów szkół średnich "Wybrane Problemy Chemii"

2024-01-10
, red.  Dorota Głowacz-Czerwonka

Z przyjemnością informujemy, iż w dniach 24 i 25 stycznia 2024 r.odbędzie się  Seminarium „Wybrane Problemy Chemii” (ed. 30) kierowane do uczniów szkół średnich zainteresowanych chemią i realizujących program z tego przedmiotu w rozszerzonym zakresie Organizatorami wydarzenia są Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej i 1 LO w Rzeszowie.

W ramach seminarium zaplanowano wykłady, pokazy, chemiczne, koncert zespołu studenckiego (!), stoiska Kół Naukowych i Samorządu Studenckiego, a także możliwość zwiedzania Wydziału.

Harmonogram Seminarium, regulamin uczestnictwa wraz z klauzulą RODO , a także konieczny do zgłoszenia uczestnictwa formularz (zał. 1) znajdą Państwo na dole strony.

Nauczyciele zainteresowani udziałem uczniów w seminarium zobowiązani są do wypełnienia karty zgłoszeniowej (zał. nr 1) i przesłanie jej pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@1lo.rzeszow.pl   nieprzekraczalnym terminie         do 11 stycznia 2024 r. do godz. 15:00.

Na odpowiedź zwrotną należy oczekiwać do 18 stycznia 2024 r.

Uczniowie z danej szkoły zgłaszani są na jednej karcie zgłoszeniowej.

Szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń i kwalifikacji na zajęcia znajdują się w Regulaminie Seminarium.

Ze względu na nieodległy termin i ograniczoną liczbę miejsc zachęcamy do niezwłocznej aplikacji

Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium